Teatralne półkolonie

Co roku w czasie wakacji oraz ferii zimowych zapraszamy na teatralne półkolonie. Przez dwa tygodnie dzieci przygotowują samodzielnie spektakl: tworzą scenariusz, scenografię, choreografię, komponują muzykę, uczą się ról, a także prowadzą działania promocyjne. Na zakończenie półkolonii odbywa się prezentacja przedstawienia w przestrzeni Pleciugi (scena, plac teatralny).

Teatralne półkolonie to dla dzieci szansa spędzenia wakacji lub ferii w wyjątkowy i kreatywny sposób. Udział w półkoloniach pobudza wyobraźnię młodych uczestników, uczy ich pracy w grupie i odpowiedzialności, a także zachęca do poszukiwania innych niż najpopularniejsze (komputer, gry, telewizja) sposobów spędzania wolnego czasu.

Informację o kolejnych półkoloniach teatralnych podajemy zawsze kilka tygodni wcześniej na stronie głównej Pleciugi oraz na Facebooku.Kontakt:
Magdalena Bogusławska
tel.: 91 44 55 114
e-mail: edukacja@pleciuga.pl
  • 2017-01-06

    Ferie zimowe 2017 w Pleciudze

    Miłośników teatru i dobrej zabawy zapraszamy do spędzenia tegorocznych ferii zimowych w Pleciudze! W trakcie dwutygodniowych warsztatów młodzi artyści będą tworzyć własne przedstawienie, do którego napiszą scenariusz, zaprojektują i wykonają scenografię oraz skomponują oprawę muzyczną. Zaprezentują też efekty swojej pracy aktorskiej na profesjonalnej scenie. Zajęcia odbywać się będą od 13 do 24 lutego... więcej

polecamy

newsletter
aktualności

Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom,
jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.